Solicită Ajutor pentru Probleme legate de Jocurile de Noroc și informații despre Jocul Responsabil de la Betano

La Betano, ne prioritizăm clienții și oferim diverse caracteristici și instrumente în cadrul zonei de Joc Responsabil pentru a promova o experiență de pariere sigură și plăcută. Dacă aveți întrebări sau preocupări legate de aceste caracteristici și instrumente, echipa noastră de Asistență pentru Clienți este aici pentru a vă ajuta.

Este simplu să luați legătura cu echipa noastră de Asistență pentru Clienți. Ne puteți contacta prin oricare dintre metodele de contact listate în partea de jos a acestei pagini. Echipa noastră dedicată de suport este disponibilă pentru a răspunde întrebărilor dumneavoastră și pentru a oferi îndrumare cu privire la practicile de Joc Responsabil.

Înțelegem că unii clienți pot întâmpina dificultăți în menținerea controlului asupra obiceiurilor lor de pariere. Instrumentele noastre de Joc Responsabil sunt concepute pentru a vă ajuta să rămâneți în control și să vă gestionați activitatea de pariere responsabil. Dacă aveți nevoie de asistență în utilizarea acestor instrumente sau aveți întrebări legate de acestea, nu ezitați să contactați echipa noastră prietenoasă de Asistență pentru Clienți. Îi puteți găsi în Contul Meu-> Profil-> Protecția Jucătorului.

Bunăstarea dumneavoastră este prioritatea noastră, iar noi ne angajăm să promovăm practicile de Joc Responsabil. Dacă aveți orice îndoieli sau aveți nevoie de sprijin în orice aspect al Jocului Responsabil, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați. Echipa noastră este aici pentru a vă asigura că experiența dumneavoastră de pariere rămâne sigură, responsabilă și plăcută.

 

A fost util acest articol?
1 din 1 au considerat acest conținut util

Articole în această secțiune