Verificarea contului bancar

Pentru a valida contul bancar, trebuie să trimiți fie o fotografie a primei pagini a extrasului de cont, fie o captură de ecran de la serviciul App/Internet Banking, care trebuie să includă următoarele detalii esențiale pentru transferul bancar:

  • Numărul IBAN al contului tău bancar.
  • Logo-ul/antetul băncii, care trebuie să fie clar vizibil.
  • Numele și prenumele dvs. complet în calitate de titular al contului.

Echipa noastră va analiza prompt documentul pentru a valida contul bancar pentru retragere. Poți încărca fișierele necesare din Contul meu > Profil > Procesul de verificare.

Dacă întâmpini probleme în ceea ce privește verificarea contului tău, nu ezita să contactezi echipa noastră dedicată de servicii pentru clienți.

La Betano, acordăm o atenție sporită pentru a ne asigura că documentele pe care le trimiteți și care conțin orice informații sensibile sunt manipulate și procesate în siguranță și securitate. Poți citi mai multe despre politica noastră de confidențialitate Aici.

A fost util acest articol?
1 din 4 au considerat acest conținut util

Articole în această secțiune

Vizualizați mai mult