Validarea contului meu Betano în calitate de cetățean străin

În calitate de cetățean străin, trebuie să prezentați unul dintre următoarele documente pentru a vă valida contul:

  • Carte de rezident permanent pentru cetățenii UE, Fotografie:
    Te rugăm să furnizați o fotografie clară a permisului de rezident permanent (PR) ca parte a procesului de validare.
  • Permis de ședere (verso și față):
    Un certificat de înregistrare sau permis de ședere trebuie luat în considerare chiar dacă nu a fost eliberat în termen de 6 luni înainte de verificare, atât timp cât certificatul de înregistrare sau permisul de ședere este valabil (nu a expirat).
  • Fotografie cu certificat de înregistrare (față și verso):
    Alternativ, poți furniza o fotografie a actului de identitate împreună cu partea din față a certificatului de înregistrare.

Pentru a asigura un proces de validare fără probleme, te rugăm să te asiguri că documentele sunt lizibile, iar informațiile relevante sunt clar vizibile.

După ce aveți documentele necesare pregătite, încărcă-le în siguranță prin Contul meu > Profilul meu > Procesul de verificare. Echipa noastră va examina documentele cu promptitudine, iar tu poți verifica progresul validării în secțiunea Proces de verificare a profilului din contul tău de joc.

Dacă ai nevoie de asistență suplimentară sau dacă ai întrebări, nu ezita să contactezi echipa noastră dedicată de servicii pentru clienți.

La Betano, ne asigurăm că documentele pe care le trimiteți și care conțin informații sensibile sunt manipulate și procesate în condiții de siguranță și securitate. Puteți citi mai multe despre politica noastră de confidențialitate Aici.

A fost util acest articol?
3 din 8 au considerat acest conținut util

Articole în această secțiune

Vizualizați mai mult