Actualizarea numelui/prenumelui sau a datei de naștere din contul meu

Înțelegem că pot apărea greșeli la introducerea datelor personale în timpul procesului de înregistrare a contului. Dacă ai folosit din greșeală porecla sau ai furnizat o dată greșită a nașterii, nu îți face griji – suntem aici pentru a te ajuta. Pentru a te asigura că informațiile contului tău sunt corecte și actualizate, te rugăm să urmezi pașii de mai jos:

1. Contactează asistența pentru clienți
Pentru modificări legate de numele tău legal sau data nașterii, te rugăm să contactezi echipa noastră de asistență pentru clienți. Reprezentanții noștri de asistență cunoscători te vor informa despre pașii necesari pentru a actualiza corect informațiile înregistrate.

2. Verificarea contului
Pentru a menține securitatea contului tău, echipa noastră de asistență pentru clienți îți va verifica identitatea înainte de a aplica orice acțiune a actualizărilor datelor personale.

3. Furnizează informații corecte
În timpul interacțiunii cu echipa noastră de asistență pentru clienți, asigură-te că furnizezi numele legal și data de naștere corectă. Aceste informații vor fi folosite pentru a urma procedura de actualizare a detaliilor contului tău. Se pot solicita documente adiționale pentru procedura de actualizare a datelor.

4. Verifică de două ori alte informații despre cont
În timp ce abordezi situația avută cu numele sau data nașterii, profită de ocazie pentru a examina și a confirma alte detalii ale contului, cum ar fi adresa de email, numărul de telefon sau parola. Prin a te asigura că toate detaliile sunt corecte va spori securitatea și utilizarea contului de joc.

A fost util acest articol?
55 din 97 au considerat acest conținut util

Articole în această secțiune