Actualizarea genului meu (masculin/feminin) în contul meu

Dacă dorești să actualizezi informațiile despre genul identități masculin/feminin în contul de joc, în prezent nu avem această opțiune automată disponibilă în cadrul platformei. Cu toate acestea, echipa noastră dedicată de servicii pentru clienți este bucuroasă să te ajute!

Contactarea asistenței pentru clienți
Pentru a vă actualiza genul identități masculin/feminin, te rugăm să contactezi echipa noastră dedicată de asistență pentru clienți prin e-mail la romania@betano.com sau prin intermediul funcției noastre live chat. Reprezentanții noștri prietenoși te vor ghida prin proces și te vor asigura că informațiile contului sunt actualizate cu exactitate.

Acordăm prioritate securității și confidențialității datelor utilizatorilor noștri.
Dacă aveți întrebări despre modul în care gestionăm și procesăm datele dvs., puteți consulta politica noastră de confidențialitate aici

A fost util acest articol?
4 din 9 au considerat acest conținut util

Articole în această secțiune